Celestron STARSENSE EXPLORER LT127AZ

4.2 (69 anmeldelser)

Celestron STARSENSE EXPLORER LT127AZ er et kompakt og let teleskop, ideelt til begyndere. Teleskopet kan kobles til din telefon, hvor StarSense Explorer-appen analyserer nattehimlen og hjælper med at finde himmelobjekter. Med en 127 mm Newtonian reflektor og manuel betjening får du en brugervenlig oplevelse, der gør det let at udforske stjernehimlen.

Celestron STARSENSE EXPLORER LT127AZ koster lige nu 2.151 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.150 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.150 kr (09. maj 2026) og 2.151 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.151 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Celestron StarSense Explorer telescope Newtonian reflector
2.151 kr
+ fri fragt
Total: 2.151 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Celestron Starsense Explorer Lt127az Teleskop
2.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Celestron Starsense Explorer LT127AZ stjärnteleskop
2.673 kr
Total: 2.673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kikkert-salg.dk favicon
Kikkert-salg.dk
Celestron STARSENSE EXPLORER LT127AZ Kikkert
3.517 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.556 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Celestron STARSENSE EXPLORER LT127AZ Kikkert
3.517 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.556 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Celestron STARSENSE EXPLORER LT127AZ Kikkert
3.517 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.556 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Celestron
Kategori: Teleskoper