Celestron NexYZ 3

4.4 (542 anmeldelser)
Celestron NexYZ 3
Bedste pris
Stabil pris
549kr
705 krSPAR 22%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Celestron NexYZ 3 er en alsidig adapter, der gør det muligt at tage imponerende billeder af planeter og stjerner direkte med din smartphone. Den passer til de fleste mobiltelefoner og kan bruges med teleskoper, mikroskoper og kikkerter. Adapteren er justerbar i tre akser, hvilket sikrer, at kameraet placeres nøjagtigt parallelt med det optiske instrument for optimal billedkvalitet.

Celestron NexYZ 3 koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (15. april 2026) og 549 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Celestron NexYZ 3 Digiscopingadapter
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Celestron NexYZ 3 tre-axlig smartphone-adapter
559 kr
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Celestron Nexyz 3 Mobil Adapter
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kikkert-salg.dk favicon
Kikkert-salg.dk
Celestron NexYZ 3 Cellphone Adapter
705 kr
+ 39 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Celestron NexYZ 3 Cellphone Adapter
705 kr
+ 39 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Celestron NexYZ 3 Cellphone Adapter
705 kr
+ 39 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Celestron
Kategori: Mobiltelefon holdere