CeLaVi Regntøj PU Rubber 80

Bedste pris
Stabil pris
275kr
550 krSPAR 50%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

CeLaVi regntøj i recycled PU er det perfekte valg til regnfulde dage. Med en foret regnjakke og regnbukser, der går op til str. 104 som smækbukser med seler, sørger sættet for optimal komfort og beskyttelse. Fra str. 110 og op tilpasses bukserne til taljen, så pasformen altid er i top.

CeLaVi Regntøj PU Rubber 80 koster lige nu 275 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 275 kr (16. april 2026) og 275 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 275 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Regntøj lining PU Rubber 80
275 kr
+ 49 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
CeLaVi Børne Regnsæt m. fleece Rubber 80
500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
CeLaVi Regntøj m. Seler/Fleece Recycle PU Rubber
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CeLaVi
Kategori: Tøj