CeLaVi Regntøj PU Dark Navy 120

Bedste pris
Stabil pris
275kr
550 krSPAR 50%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

CeLaVi regnsæt i recycled PU er perfekt til aktive børn. Det praktiske sæt inkluderer en regnjakke med aftagelig hætte og regnbukser, som holder børn tørre i al slags vejr. Det er 100% vind- og vandtæt, med et vandsøjletryk på 10.000 mm, der sikrer optimal komfort og beskyttelse.

CeLaVi Regntøj PU Dark Navy 120 koster lige nu 275 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 275 kr (01. marts 2026) og 275 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 275 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Regntøj lining PU Dark Navy 120
275 kr
+ 49 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
CeLaVi Børne Regnsæt m. fleece Dark Navy 120
450 kr
+ 39 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
CeLaVi Regntøj m. Fleece Recycle PU Dark Navy
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CeLaVi
Kategori: Tøj