CeLaVi Regntøj PU Dark Navy 110

Bedste pris
Stabil pris
275kr
550 krSPAR 50%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

CeLaVi regntøj i recycled PU er ideelt til våde dage. Sættet består af regnbukser og regnjakke. Størrelse 110 er udformet som taljebukser, hvilket giver øget bevægelsesfrihed. Perfekt til aktiv leg og udendørs eventyr i al slags vejr.

CeLaVi Regntøj PU Dark Navy 110 koster lige nu 275 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 275 kr (16. april 2026) og 275 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 275 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Regntøj lining PU Dark Navy 110
275 kr
+ 49 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
CeLaVi Børne Regnsæt m. fleece Dark Navy 110
500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
CeLaVi Regntøj m. Fleece Recycle PU Dark Navy
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CeLaVi
Kategori: Tøj