CeLaVi Regntøj Misty Rose 80

Bedste pris
Stabil pris
275kr
550 krSPAR 50%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

CeLaVi's foret regntøj i Misty Rose tilbyder omhyggelig beskyttelse mod regn. Lavet af genanvendt PU, inkluderer sættet en jakke og bukser med justerbare seler til de mindste størrelser. Perfekt til leg i al slags vejr.

CeLaVi Regntøj Misty Rose 80 koster lige nu 275 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 275 kr (16. april 2026) og 275 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 275 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Regntøj lining PU Misty Rose 80
275 kr
+ 49 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
CeLaVi Pige Regnsæt m. fleece Misty Rose 80
500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
CeLaVi Regntøj m. Fleece Recycle PU Misty Rose
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CeLaVi
Kategori: Tøj