CeLaVi Regntøj Dark Navy 90

Bedste pris
Stabil pris
275kr
550 krSPAR 50%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

CeLaVi's foret regntøj i Dark Navy er skabt til at holde dine børn tørre og komfortable på regnvejrsdage. Fremstillet i recycled PU, tilbyder sættet både regnbukser og regnjakke. Bukserne varierer med størrelsen: smækbukser med seler til de mindste, mens større størrelser har taljebukser. Et praktisk valg til aktiv leg uanset vejret.

CeLaVi Regntøj Dark Navy 90 koster lige nu 275 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 275 kr (16. april 2026) og 275 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 275 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Regntøj lining PU Dark Navy 90
275 kr
+ 49 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
CeLaVi Børne Regnsæt m. fleece Dark Navy 90
500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
CeLaVi Regntøj m. Seler/Fleece Recycle PU Dark Navy
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CeLaVi
Kategori: Tøj