Catalano Plus toiletsæde

Catalano Plus toiletsæde i hvid bringer elegance og praktisk funktionalitet til dit badeværelse. Med soft close og quick release gør det rengøringen enkel, samtidig med at det sikrer en støjsvag lukning. Perfekt til dem, der ønsker komfort kombineret med et stilrent design.

Catalano Plus toiletsæde koster lige nu 1.442 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.398 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.398 kr (03. juni 2026) og 1.442 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.442 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Catalano softclose PLUS toiletsde med quick release, hvid
1.442 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.481 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Catalano Plus toiletbræt, soft close, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
CATALANO toiletsæde med Softclose PLUS med TakeOff & i antibakteriel materiale. Hvid
1.697 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.726 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Catalano Plus toiletbræt, soft close, hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
CATALANO toiletsæde med Softclose PLUS med TakeOff & i antibakteriel materiale. Hvid
1.723 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.802 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Catalano Plus toiletsæde, soft close, hvid
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Catalano
Kategori: Toilet- og bidetsæder