Cat 6a F/FTP LSZH Netværkskabel

Bedste pris
Stabil pris
755kr
1.327 krSPAR 43%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Cat 6a F/FTP LSZH netværkskabel er ideelt til både professionel og privat brug. Det dobbeltskærmede kabel beskytter mod forstyrrelser og sikrer en fremragende mekanisk holdbarhed. Med en båndbredde på op til 500 MHz og hastigheder op til 10 Gbit/s er det perfekt til moderne netværksinstallationer. Kabelkappen er halogenfri, hvilket giver øget sikkerhed i tilfælde af brand.

Cat 6a F/FTP LSZH Netværkskabel koster lige nu 755 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 786 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 755 kr (14. juni 2026) og 786 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 755 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Netvrkskabel F/FTP folieskrmet inst.kabel, Cat6a, LSZH , 100 meter rulle, hvid
755 kr
+ 39 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Cat 6a F/FTP LSZH Netværkskabel - CU - Solid - Hvid - 100 meter.
789 kr
Total: 789 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO F/FTP folieskærmet inst.kabel, Cat6a, LSZH , 100m rulle, hvid
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Deltaco F/ftp Cat6a Installation Cable, Lszh, 100m Box, White
1.327 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.366 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris