Caso AirFry Chef 1700

4.2 (108 anmeldelser)
Caso AirFry Chef 1700
Bedste pris
Stabil pris
999kr
1.699 krSPAR 41%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Caso AirFry Chef 1700 er en alsidig airfryer, der kombinerer moderne stil med effektiv varmluftsteknologi. Tilbered alt fra sprøde pommes frites til saftigt kød uden brug af olie. Med en rummelig kapacitet på 22 liter er denne model ideel til både bagning og stegning, hvilket gør den til et perfekt valg for enhver madelsker.

Caso AirFry Chef 1700 koster lige nu 999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (07. april 2026) og 999 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Caso Varmluftsfriture AirFry Chef 1700, 22l 1700W
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Caso AirFryer Chef 1700
1.078 kr
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kitchentech.dk favicon
Kitchentech.dk
Caso AirFry Chef 1700 Multifunktionsovn 22 liter
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Caso Varmluftsfriture Airfry Chef 1700 CS3000
1.450 kr
+ fri fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Caso CS3000 Varmluftsfritureovn Airfry Chef 1700
1.465 kr
+ 43 kr fragt
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Caso AirFryer Chef 1700
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Caso
Kategori: Frituregryder
energikilde: El
kapacitet: 22 l
stegemetode: Luft
strømforbrug: 1.700 W