Carriwell Sømløs Amme-BH Honey Large

Oplev enestående komfort med Carriwells Sømløse Amme-BH i honey. Denne bløde BH tilpasser sig din krops forandringer og tilbyder optimal støtte. Den praktiske ammelukning sikrer nem adgang og maksimal hudkontakt under amning.

Carriwell Sømløs Amme-BH Honey Large koster lige nu 199 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 187 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 187 kr (09. maj 2026) og 199 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell New Mum Sømløs Amme-BH
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell New Mum Amme-bh Sømløs honey
199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell graviditets- og amme-BH , beige/honey large
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Original Graviditets & Amme BH Honey Large
249 kr
+ fri fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Graviditets & amme BH original beige L
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Amning og madning