Carriwell Seamless Padded Amme BH Sort

4.2 (75 anmeldelser)
Carriwell Seamless Padded Amme BH Sort
Bedste pris
Stabil pris
224kr
300 krSPAR 25%
hos Loukrudt
På lagerLaveste

Carriwells sømløse amme-BH med indlæg er designet til at følge din krops forandringer, både før og efter fødslen. Med en blød og facongivende pasform sikrer BH'en komfort og støtte. Den enkle ammelukning gør det nemt at amme diskret og uden besvær.

Carriwell Seamless Padded Amme BH Sort koster lige nu 224 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 236 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 224 kr (09. maj 2026) og 236 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 224 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell New Mum Sømløs Amme-BH m. Indlæg
224 kr
+ 39 kr fragt
Total: 263 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell New Mum Amme-bh sømløs med indlæg sort
224 kr
+ 49 kr fragt
Total: 273 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Carriwell Seamless Padded graviditets og amme bh med indlæg, sort
236 kr
+ 39 kr fragt
Total: 275 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell Seamless Padded graviditets- og amme-bh med indlæg, hvid small
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Sømløs Amme BH Med Indlæg Black Small
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Graviditets & Amme BH Med Indlæg Sort Small
300 kr
+ fri fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Tøj
funktioner: Breathable, Shaping
specialiseret: Amme