Carriwell Seamless Ammetop Hvid XL

Carriwell Seamless Ammetop kombinerer komfort og funktionalitet i én praktisk løsning. Den sømløse microfiber-top giver støtte og varme, mens shapewear-funktionen sikrer en flot silhuet. Ideel til diskret amning uden eksponering og kan bæres under andet tøj.

Carriwell Seamless Ammetop Hvid XL koster lige nu 299 kr. En stigning på 33,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 224 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 224 kr (09. maj 2026) og 299 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Expectations favicon
Expectations
Carriwell ammetop med shapewear, hvid x-large
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell Back to You Ammetop Cami Sømløs
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Sømløs Ammetop Med Shapewear Hvid XL
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell Back to You Ammetop Cami sømløs hvid
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Seamless Amme Top Med Shapewear Hvid XLarge
300 kr
+ fri fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Baby og småbørn