Carriwell Seamless Ammetop Hvid

Carriwell Seamless Ammetop i hvid kombinerer komfort med diskret ammefunktion. Den giver støtte og varme med sin sømløse mikrofiberkonstruktion, perfekt til at bære under tøj uden synlige linjer.

Carriwell Seamless Ammetop Hvid koster lige nu 236 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 224 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 224 kr (09. maj 2026) og 236 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 236 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell Back to You Ammetop Cami Sømløs
236 kr
+ 39 kr fragt
Total: 275 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell Back to You Ammetop Cami sømløs hvid
236 kr
+ 49 kr fragt
Total: 285 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Carriwell ammetop med shapewear, hvid Carriwell Lingerie
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell ammetop med shapewear, hvid small
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Sømløs Ammetop Med Shapewear Hvid Small
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Seamless Amme Top Med Shapewear Hvid Small
300 kr
+ fri fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Tøj