Carriwell Seamless Ammetop

Carriwell Seamless Ammetop kombinerer bekvemmeligheden af en amme-BH med det formende shapewear. Den giver støtte og varme, mens den let åbnes til amning uden risiko for kulde. Denne top i blødt, sømløst design er ideel til diskret amning i enhver situation.

Carriwell Seamless Ammetop koster lige nu 239 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 224 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 224 kr (09. maj 2026) og 269 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos Buump - graviditet, fødsel og barsel.

Sammenlign priser

Bedste pris
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Carriwell ammetop med shapewear, sort Carriwell Lingerie
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell ammetop med shapewear, sort small
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell Back to You Ammetop Cami Sømløs
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Sømløs Ammetop Med Shapewear Sort Small
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell Back to You Ammetop Cami sømløs sort
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Seamless Amme Top Med Shapewear Sort Small
300 kr
+ fri fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Skjorter og toppe