Carriwell Original Graviditets & Amme BH Sort XL

Bedste pris
Stabil pris
187kr
249 krSPAR 25%
hos Loukrudt
På lagerLaveste

Carriwells sømløse graviditets- og amme-BH er skabt til din komfort. Den bløde, fleksible pasform tilpasser sig kroppens ændringer og støtter effektivt. Den enkle ammelukning gør amningen nem og bekvem, og sikrer maksimal hudkontakt.

Carriwell Original Graviditets & Amme BH Sort XL koster lige nu 187 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 25,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 187 kr (09. maj 2026) og 249 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 187 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell New Mum Sømløs Amme-BH
187 kr
+ 39 kr fragt
Total: 226 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell New Mum Amme-bh sømløs sort
187 kr
+ 49 kr fragt
Total: 236 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Original Graviditets & Amme BH Sort XLarge
249 kr
+ fri fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell graviditets- & amme-BH , sort x-large
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Graviditets & amme BH original Sort XL X-Large
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Amning og madning