Carriwell Original Graviditets & Amme BH Hvid

Carriwell Original Graviditets- & Amme-BH giver enestående komfort og støtte under hele graviditeten og ammeperioden. Den sømløse design følger kroppens naturlige forandringer, mens den enkle ammelukning sikrer nem adgang og maksimal hud-til-hud kontakt. Perfekt til nye mødre, der ønsker et stilrent og funktionelt design.

Carriwell Original Graviditets & Amme BH Hvid koster lige nu 249 kr. En stigning på 33,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 187 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 187 kr (09. maj 2026) og 249 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Original Graviditets & Amme BH Hvid XLarge
249 kr
+ fri fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell graviditets- & amme-BH , hvid x-large
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell New Mum Sømløs Amme-BH
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Graviditets & amme BH original Hvid XL X-Large
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell New Mum Amme-bh sømløs hvid
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Tøj