Carriwell Original Graviditets & Amme BH

Carriwells sømløse graviditets- og amme-BH tilbyder enestående komfort og fleksibilitet. Den bløde BH tilpasser sig din krops forandringer og sikrer nem adgang med ammelukning. Ideel til mødre, der ønsker støtte og funktionalitet i en sømløs stil.

Carriwell Original Graviditets & Amme BH koster lige nu 199 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 187 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 187 kr (09. maj 2026) og 224 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos Buump - graviditet, fødsel og barsel.

Sammenlign priser

Bedste pris
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Carriwell graviditets og amme
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell graviditets- og amme-BH , beige/honey small
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Original Graviditets & Amme BH Honey Small
249 kr
+ fri fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell New Mum Sømløs Amme-BH
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Graviditets & amme BH original beige S
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell New Mum Amme-bh Sømløs honey
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Tøj