Carriwell Graviditetsleggings Sort Small

Carriwell graviditetsleggings kombinerer komfort og funktionalitet med et silkeblødt, åndbart materiale, der er ideelt for sensitiv hud. Den indbyggede støtte giver optimal komfort og mindsker presset på lænden, hvilket gør dem perfekte til daglig brug gennem hele graviditeten.

Carriwell Graviditetsleggings Sort Small koster lige nu 216 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 202 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 202 kr (09. maj 2026) og 216 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 216 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Seamless Graviditets Leggings Med Støtte Sort Small
216 kr
+ fri fragt
Total: 216 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Carriwell sømløs graviditetsleggings med støtte, sort Carriwell Leggings
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell seamless graviditets-leggings , sort small
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Graviditets leggings m. støtte sort s
269 kr
+ 49 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Tøj