Carriwell Graviditets og Amme-BH Sort

Bedste pris
Stabil pris
272kr
400 krSPAR 32%
hos Loukrudt
På lagerLaveste

Carriwell Graviditets og Amme-BH giver exceptionel støtte og komfort til større barme. Den sømløse design med Carri-Gel bøjle sikrer optimal pasform uden at hindre mælkeflowet. Let udtagelige indlæg tilpasser sig dine behov, hvilket gør den perfekt til daglig brug.

Carriwell Graviditets og Amme-BH Sort koster lige nu 272 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 319 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 272 kr (16. april 2026) og 319 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 272 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell New Mum Padded Carri-Gel Amme-BH
272 kr
+ 39 kr fragt
Total: 311 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell New Mum Padded Carri-Gel amme-bh sort
319 kr
+ 49 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell Seamless Padded graviditets- og amme-bh med Carri-gel støtte og indlæg, sort X-Large
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Amme BH Med Gelé Bøjle og Indlæg Sort XX-Large
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Graviditets & Amme BH Med Carri-Gel Padded Støtte Sort XXL
400 kr
+ fri fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Bh'er