Carriwell Amme-BH med Carri-Gel Støtte Sort

Carriwell Amme-BH med Carri-Gel støtte kombinerer komfort og funktionalitet. Den sømløse design og fleksible gelébøjle sikrer optimal støtte uden irritation. Perfekt til både graviditet og amning, denne BH giver den nødvendige støtte i en travl hverdag.

Carriwell Amme-BH med Carri-Gel Støtte Sort koster lige nu 266 kr. En stigning på 15,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 229 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 229 kr (31. marts 2026) og 266 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 266 kr hos Buump - graviditet, fødsel og barsel.

Sammenlign priser

Bedste pris
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Carriwell graviditets og amme bh med Carri
266 kr
+ 39 kr fragt
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Carriwell New Mum Sømløs Carri-Gel Amme-BH
266 kr
+ 39 kr fragt
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Carriwell New Mum Carri-Gel Amme-bh sømløs sort
268 kr
+ 49 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Expectations favicon
Expectations
Carriwell graviditets- og amme-bh med Carri-gel støtte, sort small
335 kr
+ 39 kr fragt
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Sømløs Amme BH Med Gelé Bøjle Sort Small
335 kr
+ 49 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Carriwell Graviditets & Amme BH Med Carri-Gel Støtte Sort Small
336 kr
+ fri fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Carriwell Gel-support® Graviditets- og Amme-bh Sort
340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carriwell
Kategori: Tøj