Carolina Herrera Very Good Girl EDP 50 ml

Carolina Herrera Very Good Girl EDP er en fortryllende dameparfume, der straks tryllebinder med sine rige, feminine noter. Denne Eau de Parfum byder på en unik duftsammensætning, der fremhæver din femininitet og elegance. Perfekt til både hverdag og særlige anledninger.

Carolina Herrera Very Good Girl EDP 50 ml koster lige nu 647 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 588 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 588 kr (15. juli 2026) og 647 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 647 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Carolina Herrera Very Good Girl Edp Spray carton @ 1 bottle x 50 ml
647 kr
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Carolina Herrera Very Good Girl Eau de Parfum 50 ml
704 kr
+ 39 kr fragt
Total: 743 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Carolina Herrera Very Good Girl EDP 50 ml
729 kr
+ 79 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Carolina Herrera Very Good Girl EDP 50 ml
768 kr
+ fri fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Carolina Herrera Very Good Girl Eau De Parfum 50ml
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.5%

Specifikationer

Mærke: Carolina Herrera
Kategori: Parfume og eau de cologne