Carolina Herrera Good Girl Jasmin Absolute 50 ml

Carolina Herrera Good Girl Jasmin Absolute Eau de Parfum 50 ml er en floral gourmand-parfume til kvinder. Duften er en luksuriøs og sensuel fortolkning af den ikoniske Good Girl-duft, skabt for at fejre 10 år med frygtløs femininitet. Perfekt til dig, der ønsker en dristig nyfortolkning af en klassiker.

Carolina Herrera Good Girl Jasmin Absolute 50 ml koster lige nu 598 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 582 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 582 kr (13. juni 2026) og 895 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 598 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute EDP 50 ml
598 kr
+ fri fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum 50ml
644 kr
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Carolina Herrera Good Girl Jasmin Absolute 50 ml
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Carolina Herrera Good Girl Jamine Absolute Eau De Parfum 50 ml
965 kr
+ fri fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute Edp Spray 50 ml
968 kr
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carolina Herrera