Carolina Herrera Good Girl EDP 50 ml

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum er en luksuriøs duft til den moderne kvinde. En perfekt balance mellem elegance og mystik, denne duft hylder kvindens komplekse dualitet. Den unikke flaske, formet som en elegant højhæl, understreger den dristige og sexede side af enhver kvinde.

Carolina Herrera Good Girl EDP 50 ml koster lige nu 534 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 527 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 527 kr (28. april 2026) og 623 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 534 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Carolina Herrera Good Girl EDP 30 ml
534 kr
+ 39 kr fragt
Total: 573 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Carolina Herrera Good Girl Edp Spray 50 ml
623 kr
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Carolina Herrera Good Girl EDP 50 ml
669 kr
+ 79 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Carolina Herrera Good Girl EDP 50 ml
696 kr
+ fri fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Carolina Herrera Good Girl Edp 50ml
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Carolina Herrera Good Girl Eau De Parfum 50ml
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Carolina Herrera Good Girl Eau De Parfum 50 ml
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carolina Herrera
Kategori: Parfume og eau de cologne