Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir 30 ml

4.7 (3 anmeldelser)

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau de Parfum er en sensuel fortolkning af Good Girl-duften. Denne parfume i en elegant lyserød flakon udtrykker elegance og individualitet, perfekt til den moderne kvinde. Med sin forførende duft er den både kraftfuld og dragende, ideel til både dag og aften.

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir 30 ml koster lige nu 448 kr. En stigning på 31,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 340 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 340 kr (14. april 2026) og 455 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 448 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir EDP 30 ml
448 kr
+ fri fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Spray 30 ml
455 kr
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Spray
455 kr
+ 39 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau De Parfum 30ml
498 kr
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir 30 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau De Parfum 30 ml
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carolina Herrera
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum