Carnilove Crunchy Snack Salmon

Bedste pris
Stabil pris
30kr
42 krSPAR 29%
hos Gilpa ApS
På lagerLaveste

Carnilove Crunchy Hundesnack i laksevariant er skræddersyet til alle hunderacer. Beriget med blåbær, tilbyder denne snack en smagsoplevelse kombineret med antioxidanter for at støtte din hunds hjernefunktion. Perfekte som træningsgodbidder eller daglig forkælelse.

Carnilove Crunchy Snack Salmon koster lige nu 30 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 30 kr (01. marts 2026) og 30 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 30 kr hos Gilpa ApS.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gilpa ApS favicon
Gilpa ApS
Carnilove Chrunchy snack hundegodbidder med laks og blåbær
30 kr
+ 17 kr fragt
Total: 47 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hunde-foder.dk favicon
Hunde-foder.dk
Carnilove Crunchy Snack Laks, 200g
35 kr
+ 49 kr fragt
Total: 84 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Carnilove Crunchy Salmon with Blueberries 200g
42 kr
+ 39 kr fragt
Total: 81 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Carnilove
Kategori: Tilbehør til kæledyr