Carlo Gavazzi DMB51CM24
4.2 (10 anmeldelser)
Carlo Gavazzi DMB51CM24
På lager
Steget 9.3%
Carlo Gavazzi DMB51CM24 er en alsidig multifunktionstimer, der dækker tidsområder fra 0,1 sekund til 100 timer. Den er 1-polet og kompatibel med både 24 VDC og 24-240 VAC, hvilket gør den ideel til en række forskellige applikationer. Med en kompakt byggebredde på 17,5 mm kan den nemt monteres i M36 afdækninger, hvilket sikrer pladsbesparende installation i styretavler.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Carlo Gavazzi Tidsrelæ multifunktionstimere 24vdc & 24-240vac 1-polet 01s-100t byggebredde: 175 mm
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Timer Dmb51Cm24 0,1S-100T
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Timer Multifunktion DMB51CM24 Carlo Gavazzi
Leveringstid: 1-2 dage
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Timer Multif. Dmb51Cm24
Leveringstid: 1-3 dage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Timer Dmb51Cm24 0,1S-100T 240Vac
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Timer Multifunktion Dmb51Cm24 24-240V VAC
Leveringstid: 1-4 dage
Prishistorik
Steget 9.3%