Carlo Gavazzi DCB51CM24
Carlo Gavazzi DCB51CM24
På lager
Steget 11.6%
Carlo Gavazzi DCB51CM24 er et alsidigt asymmetrisk tidsrelæ med puls- og pausefunktion. Det monteres let på DIN-skinne og har en byggebredde på 17,5 mm. Ideel til applikationer, der kræver præcis timing i spændingsintervallet 24 VDC til 240 VAC.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Carlo Gavazzi Tidsrelæ taktgivere 24vdc & 24-240vac 01s-100t byggebredde: 175 mm
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Asym.Taktgiv.24Vdc&24-240Vac
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Timer Asym.Taktg. Dcb51Cm24
Leveringstid: 1-3 dage
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Timer ASYM.TAKTG DCB51CM24, 0,1 sek. 100 timer, 24 VDC & 24-240 VAC/DC Carlo Gavazzi
Leveringstid: 1-2 dage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Asym.Taktgiv.24Vdc&24-240Vac 0,1S-100T 1
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Prishistorik
Steget 11.6%