Canon Zoemini 2

4.2 (390 anmeldelser)

Canon Zoemini 2 er en kompakt fotoprinter, der passer perfekt til rejser og spontane øjeblikke. Med Bluetooth og USB-C-tilslutning kan du nemt udskrive fotos direkte fra din enhed. Printeren anvender ZINK-teknologi til at producere klare, farverige billeder uden blæk, hvilket gør den ideel til både hobbyister og professionelle.

Canon Zoemini 2 koster lige nu 874 kr. En stigning på 38,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 633 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 633 kr (27. maj 2026) og 899 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 874 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Zoemini 2 – Bærbar Farveprinter I Hvid
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon Zoemini 2 White Farve
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Zoemini 2 – Bærbar Farveprinter I Hvid
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Canon Zoemini 2 fotoprinter bærbar Bluetooth printer 2"×3"
1.019 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Zoemini 2 Zink
1.158 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.207 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.4%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner