Canon toner CRG040H sort

Canon CRG040H sort lasertoner er en original tonerpatron, der sikrer høj kvalitet og pålidelighed til dine printopgaver. Med en kapacitet på op til 12.500 sider er den ideel til både hjemmekontoret og virksomheden, hvor der kræves effektivitet og skarphed i udskrifterne.

Canon toner CRG040H sort koster lige nu 1.119 kr. En stigning på 15,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 969 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 969 kr (08. april 2026) og 1.210 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.119 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CRG 040 / 0461C001 High Black
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon 040HBK Sort Lasertoner Original
1.212 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.261 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Toner til laserprinter Canon 040H sort
1.259 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon 040 H Sort 12500 sider Toner 0461C001
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon 040 HBK Tonerkassette sort 0461C001 Modsvarer: N/A
1.769 kr
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.5%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner