Canon SELPHY CP1500

4.7 (4 anmeldelser)

Canon SELPHY CP1500 er en kompakt fotoprinter, der leverer labkvalitet i postkortstørrelse på få sekunder. Med dens avancerede farvesublimeringsteknologi kan du nemt printe holdbare og levende fotos hjemme. Printeren understøtter både USB og Wi-Fi, hvilket gør det nemt at oprette forbindelse fra forskellige enheder.

Canon SELPHY CP1500 koster lige nu 1.070 kr. En stigning på 14,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 933 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 933 kr (27. maj 2026) og 1.070 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.070 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon SELPHY CP1500 Printer Farvesublimering
1.070 kr
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon SELPHY CP1500 White Farve
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Selphy CP1500 Foto Printer
1.202 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.251 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Selphy Cp1500 White
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Selphy Cp1500 White
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon SELPHY CP1500 Printer Farvesublimering
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Canon Selphy CP1500 fotoprinter hvid, 300 × 300 dpi
1.399 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner