Canon SELPHY CP1500

4.7 (4 anmeldelser)

Canon SELPHY CP1500 er en kompakt trådløs fotoprinter, der leverer smukke, holdbare prints direkte fra din smartphone eller computer. Dens bærbare design gør det nemt at tage printeren med på farten, og med den avancerede farveteknologi kan du nyde levende billeder i høj kvalitet hver gang.

Canon SELPHY CP1500 koster lige nu 1.058 kr. En stigning på 13,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 933 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 933 kr (27. maj 2026) og 1.058 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.058 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon SELPHY CP1500 Farvesublimering
1.058 kr
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon SELPHY CP1500 Black Farve
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Selphy CP1500 Foto Printer Sort
1.192 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.241 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Selphy Cp1500 Black
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Selphy Cp1500 Black
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon SELPHY CP1500 Farvesublimering
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Canon SELPHY CP1500 fotoprinter trådløs farve inkjet/sublimering
1.409 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.518 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.4%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner