Canon PIXMA TS8750

4.4 (156 anmeldelser)

Canon PIXMA TS8750 er en sort multifunktionsprinter designet til både hjemmet og kreative projekter. Med sit 6-farve blæksystem leverer den levende fotos og dokumenter. De brugervenlige funktioner inkluderer en 4,3" touchskærm og Wi-Fi, hvilket gør det nemt at printe fra enhver enhed.

Canon PIXMA TS8750 koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 19,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.175 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.175 kr (14. april 2026) og 1.399 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Canon PIXMA TS8750 Blækprinter
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PIXMA TS8750 Black Multifunktion Farve
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PIXMA TS8750 Black Multifunktionsprinter
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Pixma Ts8750 A4 Mfp Sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Pixma Ts8750 A4 Mfp Sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Pixma TS 8750 AiO printer
1.580 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon TS8750 Multifunktionsprinter
1.978 kr
+ fri fragt
Total: 1.978 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PIXMA TS8750 Black Multifunktionsprinter
2.069 kr
+ fri fragt
Total: 2.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner