Canon Pixma PRO-200S

Canon Pixma PRO-200S er en kompakt og letvægts A3+ blækprinter med 8-farvet farvebaseret blæksystem. Printeren understøtter kantløs printning og hurtig udskrivning, hvilket gør den velegnet til fotoentusiaster og fotografer. Med trådløs forbindelse og 3-tommer LCD-skærm er den nem at betjene og fleksibel i brug.

Canon Pixma PRO-200S koster lige nu 4.049 kr. En stigning på 35,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.990 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.990 kr (14. juli 2026) og 4.124 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.049 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Pixma Pro-200s A3+
4.049 kr
Total: 4.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Canon Pixma PRO 200S trådlös fotoskrivare
4.141 kr
Total: 4.141 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PIXMA PRO-200S Farve Blæk
4.190 kr
+ fri fragt
Total: 4.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PIXMA PRO-200S Blækprinter
4.476 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.525 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PIXMA PRO-200S Blækprinter
4.949 kr
+ fri fragt
Total: 4.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner