Canon PGI-7500XL Magenta

5.0 (2 anmeldelser)

Canon PGI-7500XL Magenta blækpatron sikrer skarpe og klare udskrifter til din Canon WG-serie printer. Med sin XL-størrelse får du maksimal kapacitet og færre patronudskiftninger, hvilket gør den ideel til både hjem og kontorbrug.

Canon PGI-7500XL Magenta koster lige nu 1.609 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.528 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.528 kr (09. april 2026) og 1.629 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.609 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PGI-7500XL / 2792C00 Magenta
1.609 kr
+ fri fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PGI 7500XL M Magenta 16500 sider
1.615 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.664 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PGI-7500 M Blækpatron Magenta PGI-7500M Modsvarer: N/A
1.709 kr
Total: 1.709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pgi-7500xl M
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pgi-7500xl M
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner