Canon PGI-530/CLI-531 Photo Value Pack

4.6 (28 anmeldelser)

Canon PGI-530/CLI-531 Photo Value Pack er et praktisk sæt komplet med seks originale blækpatroner og 50 ark fotopapir. Dette sæt er ideelt til farvefotoprint og sikrer levende, detaljerede billeder med hver udskrivning. Canon's kvalitet garanterer nem kompatibilitet og høj ydeevne til dine printopgaver.

Canon PGI-530/CLI-531 Photo Value Pack koster lige nu 567 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (13. april 2026) og 628 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 567 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PGI-530/CLI-531 / 6117C004 PGBK/C/
567 kr
+ 39 kr fragt
Total: 606 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PGI 530/CLI-531 PGBK/C/M/Y/BK/GY Photo Value Pack Grå Sort Gul Cyan Magenta Pigmenteret sort Blækpatron/papirsæt
628 kr
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PGI-530/CLI-531 blækpatron 6 stk Value Pack Original
693 kr
+ 49 kr fragt
Total: 742 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PGI 530/CLI-531 PGBK/C/M/Y/BK/GY Photo Value Pack Grå Sort Gul Cyan Magenta Pigmenteret sort Blækpatron/papirsæt
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Canon Blæk CLI-530 Multipack
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Photo Value Pack Pgi-530/cli-531 + Papir Pp-201 50stk
806 kr
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Photo Value Pack Pgi-530/cli-531 + Papir Pp-201 50stk
806 kr
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PGI-530/CLI-531 Multipack + 50 ark fotopapir 6117C004 Modsvarer: N/A
998 kr
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner