Canon PGI-29 / 4873B005 Multi Pack

4.7 (23 anmeldelser)

Canon PGI-29 / 4873B005 Multi Pack indeholder seks 36 ml pigmentbaserede LUCIA-blækpatroner i farverne cyan, magenta, gul, rød, fotocyan og fotomagenta. Pakken er kompatibel med Canon PIXMA PRO-1 og er velegnet til professionelle fotografiske arbejdsgange, hvor langtidsholdbare og højkvalitetsudskrifter er vigtige. Multi-pack blisteremballage gør opbevaring og lagerstyring nemmere.

Canon PGI-29 / 4873B005 Multi Pack koster lige nu 1.308 kr. En stigning på 20,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.083 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.083 kr (14. maj 2026) og 1.308 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.308 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PGI-29 / 4873B005 Multi Pack
1.308 kr
+ fri fragt
Total: 1.308 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PGI-29 Pakke C / M / Y / PC / PM / R Original
1.360 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.409 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Multipak Pgi-29
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Blækpatron MultiPack C,M,Y,PC,PM,RY, Innehåll 4873B005 Modsvarer: N/A
1.689 kr
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
CANON PGI-29C/M/Y/PC/PM/R
1.989 kr
+ fri fragt
Total: 1.989 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon