Canon PGI-2500XL Multipack

Bedste pris
Faldet 2.9%
575kr
1.066 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Canon PGI-2500XL Multipack indeholder originale blækpatroner i farverne sort, gul, cyan og magenta. Ideel til MAXIFY printere, sikrer denne multipakke højkapacitetsudskrifter med levende farver, perfekt til både hjemmekontor og professionel brug.

Canon PGI-2500XL Multipack koster lige nu 575 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 575 kr (10. juli 2026) og 600 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PGI-2500XL / 9254B010 C/M/Y/BK Hig
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PGI 2500XL BK/C/M/Y Multipack Sort Gul Cyan Magenta Blækbeholder
668 kr
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PGI-2500XL Value Pack 9254B010 Original
758 kr
+ 49 kr fragt
Total: 807 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PGI 2500XL BK/C/M/Y Multipack Sort Gul Cyan Magenta Blækbeholder
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Canon PGI-2500 XL blækpatron multipakke, original
799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Multipack Pgi-2500xl
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Multipack Pgi-2500xl
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron Canon PGI-2500XL C/Y/M/BK
917 kr
+ fri fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Blækpatron PGI-2500XL MultiPack Bk,C,M,Y 9254B010 Modsvarer: N/A
1.066 kr
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.9%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner