Canon PG-575XLx2/CL-576XL Multipack

Canon PG-575XLx2/CL-576XL Multipack giver dig høj kvalitet og langvarig blæk til alle dine printbehov. Denne pakke indeholder to sorte XL-patroner og én farvepatron, der kombinerer cyan, magenta og gul. Ideel til PIXMA-serie printere, sikrer den skarpe og levende udskrifter, som er perfekte til både hjemmet og kontoret.

Canon PG-575XLx2/CL-576XL Multipack koster lige nu 566 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 510 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 510 kr (05. juni 2026) og 615 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 566 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PG-575XLx2/CL-576XL / 5437C004 hig
566 kr
+ 39 kr fragt
Total: 605 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PG-575XLx2/CL-576XL Multipack Sort Farve Blæk
615 kr
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PG-575XL & CL-576XL Value Pack Original
643 kr
+ 49 kr fragt
Total: 692 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PG-575XLx2/CL-576XL Multipack Sort Farve Blæk
729 kr
+ fri fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Multipack 2x Pg-575xl/1x Cl-576xl
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Multipack 2x Pg-575xl/1x Cl-576xl
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Multipack 2x PG-575XL + CL-576XL 5437C004 Modsvarer: N/A
921 kr
Total: 921 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner