Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack

Bedste pris
Faldet 11.0%
469kr
859 krSPAR 45%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack giver dig to sorte og en farvemulti-blækpatron med høj ydelse i cyan, magenta og gul. Denne original blækpakke er designet til PIXMA TS-serien, som sikrer udskrifter i høj kvalitet. Ideel til både hjemmet og kontoret, hvor der er behov for pålidelige og skarpe prints.

Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack koster lige nu 469 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 584 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (18. juli 2026) og 584 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PG-560XLx2/CL-561XL / 3712C009 Hig
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack Blæk Sort Farve
562 kr
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PG-560XL/CL-561XL Value Pack Original
587 kr
+ 49 kr fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack Blæk Sort Farve
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Multipack 2x PG-560XL + 1x CL-561XL 3712C009 Modsvarer: N/A
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.0%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner