Canon PFI-710C Cyan Blækbeholder

Med Canon PFI-710C cyan blækbeholder får du skarpe og levende farver til dine professionelt printede materialer. Designet til imagePROGRAF TX-serien sikrer denne 700 ml blækpatron pålidelig ydeevne og lang levetid, ideel til store printprojekter.

Canon PFI-710C Cyan Blækbeholder koster lige nu 2.120 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.000 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.000 kr (17. april 2026) og 2.121 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.120 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-710 / 2355C001 Cyan
2.120 kr
+ fri fragt
Total: 2.120 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Cyan Pfi-710 700ml Tx-2000/3000/4000
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 710 C Cyan Blækbeholder 2355C001
2.519 kr
+ fri fragt
Total: 2.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI 710 C Cyan Blækbeholder 2355C001AA
2.522 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.571 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Cyan Pfi-710 700ml Tx-2000/3000/4000
2.994 kr
Total: 2.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2355C001 PFI-710 Cyan
3.399 kr
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner