Canon PFI-710 Yellow Blækpatron

Canon PFI-710 Yellow blækpatronen tilbyder enestående udskriftskvalitet med en kapacitet på 700 ml. Den er designet til imagePROGRAF TX-serien, der inkluderer TX-2000, TX-3000 og TX-4000. Perfekt til professionelle udskrifter, der kræver skarpe og levende farver.

Canon PFI-710 Yellow Blækpatron koster lige nu 2.154 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.063 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.063 kr (17. april 2026) og 2.155 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.154 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-710 / 2357C001 Yellow
2.154 kr
+ fri fragt
Total: 2.154 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Gul Pfi-710 700ml Tx-2000/3000/4000
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 710 Y Gul Blækbeholder 2357C001
2.419 kr
+ fri fragt
Total: 2.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI 710 Y Gul Blækbeholder 2357C001AA
2.520 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.569 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Gul Pfi-710 700ml Tx-2000/3000/4000
2.994 kr
Total: 2.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2357C001 PFI-710 Gul
3.399 kr
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner