Canon PFI-710 M Magenta

4.5 (2 anmeldelser)

Canon PFI-710 M Magenta blækpatron er designet til at levere skarpe og konsekvente printresultater med din imagePROGRAF printer. Med 700 ml højkvalitets magenta blæk er den ideel til store formater og professionelle printopgaver. Det sikre valg for detaljeret grafik og levende farver.

Canon PFI-710 M Magenta koster lige nu 2.151 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.000 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.000 kr (17. april 2026) og 2.151 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.151 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-710 / 2356C001 Magenta
2.151 kr
+ fri fragt
Total: 2.151 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pfi-710 700ml Tx-2000/3000/4000
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 710 M Magenta Blækbeholder 2356C001
2.519 kr
+ fri fragt
Total: 2.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI 710 M Magenta Blækbeholder 2356C001AA
2.521 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.570 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pfi-710 700ml Tx-2000/3000/4000
2.994 kr
Total: 2.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2356C001 PFI-710 Magenta
3.399 kr
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
type: Inkjet