Canon PFI-710 BK Sort Blækbeholder

Canon PFI-710 BK sort blækbeholder er ideel til professionelle printere som imagePROGRAF TX-serien. Med 700 ml premium blæk sikrer den enestående printkvalitet og dyb sorte nuancer, perfekt til grafisk design og avancerede printopgaver.

Canon PFI-710 BK Sort Blækbeholder koster lige nu 2.060 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.000 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.000 kr (17. april 2026) og 2.060 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.060 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-710 / 2354C001 Black
2.060 kr
+ fri fragt
Total: 2.060 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 710 BK Sort Blækbeholder 2354C001
2.148 kr
Total: 2.148 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Sort Pfi-710 700ml Tx-2000/3000/4000
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI 710 BK Sort Blækbeholder 2354C001AA
2.520 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.569 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Sort Pfi-710 700ml Tx-2000/3000/4000
2.994 kr
Total: 2.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI-710 BK
3.319 kr
+ fri fragt
Total: 3.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2354C001 PFI-710 Sort
3.399 kr
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner