Canon PFI-706R Rød Blækpatron

Få ensartede og langtidsholdbare udskrifter med Canons originale røde pigmentblæk. Med stor XL-kapacitet reducerer denne patron behovet for hyppig udskiftning, hvilket gør den ideel til store udskriftsopgaver. Specielt designet til at fungere perfekt med Canon imagePROGRAF iPF8400-serien for optimal ydeevne og kvalitet.

Canon PFI-706R Rød Blækpatron koster lige nu 2.540 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.295 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.295 kr (07. april 2026) og 2.540 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.540 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI 706 R Blækpatron Rød
2.540 kr
+ fri fragt
Total: 2.540 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-706R Rød Blækpatron Original
2.725 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.774 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-706 R Blækpatron Rød PFI-706R Modsvarer: N/A
2.919 kr
Total: 2.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-706 R rød
3.272 kr
+ fri fragt
Total: 3.272 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Rød Pfi-706r Ipf 8400
3.806 kr
Total: 3.806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Rød Pfi-706r Ipf 8400
3.869 kr
Total: 3.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner