Canon PFI-706PC

5.0 (5 anmeldelser)

Canon PFI-706PC Foto Cyan blækpatron sikrer præcise og ensartede fotofarver med jævne overgange. Ideel til storformatudskrifter, der kræver detaljerede nuancer. Optimeret til Canon imagePROGRAF iPF8400S, er denne blækpatron et bæredygtigt valg med materialer, der understøtter genanvendelse.

Canon PFI-706PC koster lige nu 2.303 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.195 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.195 kr (07. april 2026) og 2.303 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.303 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-706PC Foto Cyan Blækpatron Original
2.303 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.352 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-706 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment PFI-706PC Modsvarer: N/A
2.305 kr
Total: 2.305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Foto Cyan Pfi-706pc Ipf8400s
2.744 kr
Total: 2.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Foto Cyan Pfi-706pc Ipf8400s
2.869 kr
Total: 2.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 6685B001 PFI-706 Foto Cyan
3.993 kr
Total: 3.993 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.9%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Cyan
type: Inkjet