Canon PFI-706C Cyan Blækpatron

Bedste pris
Stabil pris
2.195kr
3.744 krSPAR 41%
hos InkClub DK
På lagerFri fragtLaveste

Den originale Canon PFI-706C Cyan Blækpatron sikrer ensartet og levende cyan farvegengivelse. Denne højkapacitetsblækpatron er kompatibel med Canon imagePROGRAF iPF8400S, hvilket reducerer antallet af patronudskiftninger og holder nedetiden til et minimum. Ideel til professionelle udskriftsløsninger, hvor kvalitet er afgørende.

Canon PFI-706C Cyan Blækpatron koster lige nu 2.195 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.195 kr (01. marts 2026) og 2.195 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.195 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-706 C Blækpatron Cyan PFI-706C Modsvarer: N/A
2.195 kr
Total: 2.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-706C Cyan Blækpatron Original
2.288 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.337 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-706 C Cyan
3.272 kr
+ fri fragt
Total: 3.272 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Cyan Pfi-706c Ipf8400s
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Cyan Pfi-706c Ipf8400s
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner