Canon PFI-706BK

Bedste pris
Stabil pris
2.195kr
3.369 krSPAR 35%
hos InkClub DK
På lagerFri fragtLaveste

Canon PFI-706BK er en original sort blækpatron designet til Canon imagePROGRAF iPF8400S. Den leverer dybe, klare sorte toner og sikrer ensartet udskriftskvalitet til store fotoudskrifter. Med høj kapacitet reducerer den nedetid og behovet for hyppige patronudskiftninger.

Canon PFI-706BK koster lige nu 2.195 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.195 kr (04. marts 2026) og 2.195 kr (04. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.195 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-706 BK Blækpatron sort PFI-706BK Modsvarer: N/A
2.195 kr
Total: 2.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-706BK Sort Blækpatron Original
2.841 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.890 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-706 BK Sort
3.272 kr
+ fri fragt
Total: 3.272 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Sort Pfi-706bk Ipf8400s
3.306 kr
Total: 3.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Sort Pfi-706bk Ipf8400s
3.369 kr
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner