Canon PFI-321 Magenta

Bedste pris
Stabil pris
1.199kr
1.775 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon PFI-321 Magenta er en original pigmentmagenta-blækpatron med 300 ml kapacitet. Den leverer langtidsholdbare, smudsafvisende og ensartede magentatoner, hvilket gør den ideel til storformatsprint. Patronen er kompatibel med Canon imagePROGRAF TM-250, TM-255, TM-350 og TM-355 printere. OEM-design fremstillet i Japan sikrer forudsigelig farvestyring.

Canon PFI-321 Magenta koster lige nu 1.199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.374 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (09. maj 2026) og 1.374 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-321 / 6269C001 Magenta
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI 321 M Magenta Blækbeholder
1.301 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.350 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pfi-321 M 300 Ml
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A
1.775 kr
Total: 1.775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner