Canon PFI-320 MBK

Canon PFI-320 MBK er en 300ml mat sort blækpatron designet til imagePROGRAF-serien. Ideel til professionelle printopgaver, der kræver præcision og dyb sort farve.

Canon PFI-320 MBK koster lige nu 1.009 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 988 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 988 kr (17. april 2026) og 1.100 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.009 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-320 / 2889C001 Matte Black
1.009 kr
+ fri fragt
Total: 1.009 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Matte Black Pfi-320 Mbk 300ml
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-320MBK Matte Black Ink Original
1.253 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.302 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-320 MBK Blækpatron Mattsort PFI-320MBK Modsvarer: N/A
1.319 kr
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon blæk MBK 300ml PFI-320
1.353 kr
+ fri fragt
Total: 1.353 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI-320 MBK 300ml
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Matte Black Pfi-320 Mbk 300ml
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-320 MBK mat Sort
1.710 kr
+ fri fragt
Total: 1.710 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2889C001 PFI-320 Matsort
1.812 kr
Total: 1.812 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner